Hakkımızda

Çağrı Erdem Creative Solutions olarak, markalara dijital pazarlama alanında profesyonel çözümler sunma hedefiyle, 2016 yılında Antalya’da faaliyetlerimize başladık. 6 yıl içinde farklı sektörlerde birçok marka için, dijital pazarlamanın yanı sıra kurumsal kimlik tasarımının tüm alanlarında hizmet verdik.

Profesyonel grafik tasarımcı, yazılımcı, SEO uzmanı ve sosyal medya uzmanlarının yer aldığı ekibimizle, markalar için yaratıcı pazarlama kurgularını geliştiriyor ve ürün ve hizmetlerinizin geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz. Ofisimiz üzerinden ve Türkiye’nin farklı şehirlerinden freelance olarak hizmet veren Çağrı Erdem Creative Solutions ekibi, fark yaratacak pazarlama çözümleri sunuyoruz.

Hangi hizmetleri veriyoruz?

Çağrı Erdem Creative Solutions olarak, markalar için hem dijital pazarlama alanında hem de kurumsal kimlik çözümlerinde en iyisini sunuyoruz. Yaratıcılıkla bilginin, emeğin bir araya geldiği işlerde tüm ihtiyaçlara hitap eden kapsamlı hizmet alanlarımız mevcut. Kurumsal kimlik ve logo tasarımı Markaların müşterilerine ilk teması logo ya da kurumsal kimliği yansıtan diğer ürünlerle oluyor. Ajans olarak profesyonel grafik tasarım ekibimizle kurumsal kimlik tasarımında en iyi işleri ortaya koyuyoruz. Kurumsal kimlik hizmetimiz kapsamında logonun yanı sıra antetli kağıt, kartvizit, cepli dosya, zarf ve mail imzası gibi çözümler sunuyoruz.

Grafik tasarım

Grafik tasarım, markanın kimliğinin tüm detaylarıyla doğru ve etkili bir şekilde yansıtılması adına önemli. Çağrı Erdem Creative Solutions olarak post tasarımının yanı sıra banner, broşür, dergi, albüm kapak ve katalog tasarımı hizmeti veriyoruz. Buna ek olarak ambalaj tasarımı, matbu evrak tasarımı ve kafe-restoran işletmeleri için menü tasarımı ile QR kod menü tasarımı yapıyoruz.

Web tasarım

Web sitelerini, dijital pazarlamanın odak noktası olarak görüyoruz ve profesyonel web tasarımı hizmeti ile, gelişmiş altyapıya sahip internet siteleri inşa ediyoruz. Ürün ve hizmetlerinizi doğru bir şekilde ortaya koyacak, web ve mobil uyumlu web tasarım işlerine imza atıyoruz. Bununla birlikte e-ticaret site oluşturma ve yönetiminin yanı sıra, tüm web sitelerinin yönetimini sağlıyoruz.

Sosyal medya

Sosyal medya yönetimini, sosyal medya tasarımı hizmetinin yanı sıra her mecrada doğru bir içerik paylaşım stratejisi oluşturarak hedef kitleye doğru bir şekilde ulaşmanın anahtarı olarak görüyoruz. Profesyonel sosyal medya ekibimiz, Facebook ve Instagram reklamlarında en doğru sonucu almanız için doğru stratejileri uyguluyor.

SEO danışmanlığı

Arama motoru optimizasyonu, dijital pazarlamanın en önemli alanlarından biri. Web sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkması için tüm teknik SEO işlemlerini profesyonel bir şekilde sunuyoruz. Link inşası, iç SEO optimizasyonu konusunda uzun yıllardır deneyimli ekibimizle, ilk sayfayı değil, ilk sırayı hedefliyoruz. SEO danışmanlık hizmeti ile web sitenizin organik trafiğini artırırken, aynı zamanda e-ticaret siteleri için satışları artıracak bir strateji uyguluyoruz.

Dijital pazarlama

Dijital pazarlama, markanın dijital dünyanın tüm imkanları ile hedef kitlesine ulaşmasını ve yeni iş potansiyelleri yaratmasını sağlıyor. SEO, sosyal medya ve Google Ads gibi hizmetleri kapsayan dijital pazarlama sürecinde 360 derece bir yaklaşımla hareket ediyoruz. Dijital dünyanın tüm öğelerini doğru bir şekilde yöneterek, markanızın her alanda ön plana çıkmasını sağlıyoruz.

Hangi sektörlerde faaliyet gösterdik?

Çağrı Erdem Creative Solutions olarak dijital pazarlamanın SEO, sosyal medya ve reklam yönetimi gibi tüm alanlarında profesyonel olarak hizmet sunuyoruz. Kurumsal kimliğe ek olarak jingle gibi alanlarda da, ekibimizle doğru bir sonuç almanız için en yaratıcı ve etkili çalışmaları yapıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana farklı sektörlerde faaliyet gösterdik ve deneyim elde ettik.

Ajans olarak bugüne dek, aşağıdaki alanlarda faaliyet göstermiş markalar için çalıştık:

Savunma sanayi, petshop, spor salonları, fitness club, oteller, seyahat acentaları, köpek eğitim merkezleri, evcil hayvan pansiyonları, masaj spa merkezleri, reklam ajansları, organizasyon firmaları, müzisyen ve sanatçılar, oteller, restoranlar, milli aşçılar, içecek - giyim markaları, mobil uygulama markaları.

Dijital pazarlama, kurumsal kimlik ve jingle yanı sıra, dönüşümünü sürdüren pazarlama dünyasında ortaya çıkabilecek yeni hizmet alanlarında, markanızı en iyi noktaya taşımak için ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ediyoruz.