Web Tasarım

Milyarlarca insanın erişim sağladığı web, tüm markalar için ihtiyaçtan öte, bir zorunluluk konumunda. Markanın internet ortamında doğru bir şekilde temsil edilmesi, ürün ve hizmetlerinin, duruşunun ve mesajlarının doğru aktarılması içinse kurumsal web tasarım oldukça önemli. Web tasarım ajansı kalitesiyle sunduğumuz profesyonel web sitesi tasarımı hizmeti, tasarım ve yazılım hizmetinin birlikte ilerlediği bir süreç. Her ihtiyaca hitap edebilen profesyonel web tasarım çalışmaları, bir kişiye özel web sitesi olabileceği gibi şirkete, kuruma özel bir web sitesi de olabilir. KOBİ’lere hitap eden portallar, marka blogları, e-ticaret siteleri ve daha birçok dikeyde web geliştirme hizmeti sunulmakta. Freelance web tasarım hizmeti olarak da sunulabilen çalışmalarla, web platformlarındaki tüm gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.

Profesyonel web tasarım süreci nasıl ilerliyor?

Web tasarım alanında verilen hizmetler, geniş bir kapsama sahip ve ilk adım, yol haritasını hazırlamak. Web site tasarımcısının yanı sıra, web site geliştirme alanında deneyimli yazılımcıların ortak çalışması ile kurulumu yapılan internet siteleri, profesyonel görünümü ile kullanıcılara hitap eden bir yapıda olmalı. Günümüzde web tasarım hizmetleri ile ortaya çıkan bir web platformu, hem masaüstü PC hem de mobil cihazlar ile uyumlu olmalıdır. Her platformda uyumlu olan web siteleri, responsive olarak ifade edilmektedir. Site tasarımı sürecinde, proje ile ilgili detayların oluşturulması, grafik tasarımların hazırlanması, içerik yönetimi sistemi (CMS) çalışması, test ve yayına alma aşamalarını içerir. Ajans olarak, web sitesi yaptırmak istiyorum diyenler için profesyonel kalitede web tasarım projeleri geliştiriyoruz.

Kurumsal web tasarım hizmetinin kapsamı nedir?

Markalar ve kurumlar için, web siteleri dijital pazarlamanın odak noktası olması açısından kritik bir önemde. Sosyal medya, reklam yönetimi ya da SEO gibi birçok çalışmanın odağı web sitesidir, bu nedenle kurumsal web sitesi her anlamda doğru içeriğe sahip, doğru mesajları veren ve iyi bir deneyim yaşatan bir platform olmalıdır. Kurumsal web sitesi tasarımında, HTML, SQL, PHP ve JavaScript olmak üzere birçok programlama dillerinin kullanıldığı bir süreç söz konusudur. Yazılım ve tasarımın yanı sıra, optimizasyon işleminin de dahil olduğu web site geliştirme alanında, profesyonel ekibimiz tarafından geliştirilen projeler, marka için en iyi sonucu vermektedir. Milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı sağlayan, markaların kartviziti konumundaki web sitelerinde doğru adımlar, uzun vadede etkili dönüşlere zemin hazırlar.

E-ticaret yazılım hizmeti neleri kapsıyor?

E-ticaret ekosistemi, her segmentte marka için önemini gitgide artıran bir alan. Ürün ve hizmetleri Türkiye’de ve dünyadaki tüm potansiyel alıcılara sunabilmek adına e-ticaret platformunun güçlü olması önemli. E-ticaret sitesi tasarımının kalitesi bu noktada devreye giriyor. Mobil uyumlu, hızlı açılan ve kullanıcılar için en iyi deneyimi sunan e-ticaret siteleri, satış hacmini artıran bir etki sunar. Anasayfa tasarımı, ürün sayfaları ve satın alma adımlarının her biri, e-ticaret sitesi geliştirmenin önemli bir parçasıdır. Trendyol, Hepsiburada ve N11 gibi pazaryerleri ile entegre edilebilen e-ticaret siteleri, markaların satış hacminde yarattığı ciddi etki ile her firmanın sahip olması gereken bir mecra. Her segmentte kobi için uygun, profesyonel e-ticaret çözümleri buna hitap ediyor. Web tasarım ajansı olarak, e-ticaret süreçlerinde en iyi hizmeti sunuyoruz.

Arama motoru optimizasyonunda en iyi sonucu veren siteler

Web tasarım firması olarak, yalnızca site kurulumu sürecine değil, web platformunuzun en iyi kullanıcı deneyimini yaşatması adına her yönüne odaklanıyoruz. Markaların ve kurumların, web sitelerine arama motorları üzerinden ziyaretçi çekebilmesi adına arama motoru optimizasyonu (SEO) süreçlerine uygunluk oldukça önemli. Web tasarım seo ilişkisi ise, bir web projesi geliştirirken, işin temelinde doğru adımlar atmak adına önemli. Google ve diğer arama motorlarında, web sitelerin içeriklerinin hızlı bir şekilde indeks alması, buna ek olarak hedeflenen anahtar kelimelerde iyi sıralamalar elde etmeleri adına SEO kriterlerine uygunluk önemli. Ajans olarak, SEO uyumlu web siteleri geliştiriyor, ürün ve hizmetlerin, hedef kitleye ulaşmasını sağlıyoruz.

Web tasarım fiyatları

Web site tasarımı ve geliştirme süreçlerinde, markaların merak ettiği konular arasında çalışmaların bütçesi de geliyor. Profesyonel web hizmetleri, hem yazılım, hem tasarım hem de diğer süreçlerde ekip içinde uyumlu ve etkili bir çalışmayı gerektiriyor. Web tasarım hizmetleri, kendi içinde birçok alt hizmet kırılımına sahip olduğu için, web tasarımı fiyatı ya da web site kurma fiyatı dendiğinde net bir fiyattan söz etmek mümkün değildir. Markalar için hem satış hem de bilinirliği artıran web siteleri içinde, kurumsal şirket web siteleri, blog ve haber siteleri, emlak ya da otomotiv sektörüne özel portalların her biri farklı bir iş disiplini ve zaman gerektirmekte. Bu nedenle en ucuz web tasarım fiyatları için ajansımız ile iletişime geçerek, projenize dair bilgi vermeniz önemli. Projeniz ve detaylarını paylaştıktan sonra, web tasarım fiyat teklifi alabilirsiniz.